Kurulduğumuz ilk günden bu güne Sloganımız;"kalitesiz malı üretme, kalitesiz malı sevk etme ve kullandırtma"

Kamalaklar büz ve briket hafriyat mahrukatçılık inşaat sanayi ve ticaret limited şirketi beton boru, muayene bacaları, beton boru, c parçası, beton boru, çatal ve dirsekleri, baca tabanları, parsel bacaları, briket ve bims çeşitleri, beton parke, bordür, küpeşte çeşitlerinin üretimini ve tüm inşaat malzemelerin satışını yapmaktadır.

Firmamız Kahramanmaraş’ ta ilk kez otomatik karo briket ve parke makinelarıyla tanıştırmakla gurur duyar. Firmamız 1997 yılında Kahramanmaraş' ta ilk olan beton boru makinasını kuran firmadır. Firmamız bununla kalmayıp 1998 yılında büyümeye devam ederek kahramanmaraş’ ta ilk otomatik briket makinesini kurarak sektörde kendini kanıtlayarak her zaman bir adım öne geçmeyi kendisine borç telakki etmiştir.

2000’ li yıllara gelindiğinde şirketimiz yine bir ilke imza atarak Kahramanmaraş ’a ilk contalı beton boru makinesini kurarak daha temiz ve sağlıklı bir çevre için contalı beton boru üretimine geçmiştir.

 2003 yılına gelindiğinde firmamız kendinde şirket olma ihtiyacını görerek şirketleşmiş ve müşterilerimizin teveccühünü kazanarak attığı adımları büyüterek sektöründe ‘’en’’ sıraya oturmuştur.

2004 yılında ilk defa muayene bacalarını üreten firmamız şehrimizin ve çevre illerimizdeki ihalelere iştirak edip kazanarak kendini kanıtlamıştır.

Müşterilerimizle olan dostluk ve karşılıklı memnuniyetimiz Türkiye’ nin önde gelen büyük firmalarıyla çalışmamız ve çalışmalarımızın devam etmesi kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin memnun etmeyi sağlamaktadır.

Ürünlerimizden ekonomik hayatta üreten çok işletmeler vardır. Her biri kendi alanında faliyettedir ama sadece birkaçı en iyidir. Biz her zaman en iyi olmayı talip bir firmayız biz sizleri kalitemizle yıllardan beri sizleri memnun etmeye çalışıyoruz biz en iyi notunu verecek olan sizlersiniz
”Teknolojimize ve tecrübelerimize güveniyor ve sizleride seçkin müşterilerimiz arasında görmeyi umut ediyoruz.”

Biz ilk değiliz, son da olmayacağız  Yeni hiçbir şey keşfetmedik, fakat en doğru şekilde yapmayı biliyoruz. Bunlar bir yana; öncelikle biz bu işi çok seviyoruz.

En büyük amacımız; birlikte başarıyı sağlamak. Sunuldu; biz bu doğallığı harmanlayarak ve daha da güzelleştirerek size sunmak için buradayız

Elbette ettiğimiz başarıların altında yatan en önemli etken hiç şüphesiz ki kaliteye verdiğimiz önemdir.

Yılların deneyimi kalite ve güven ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeyen, günün modern ve son teknolojisini kullanmayı ilke edinen Kamalaklar inşaat malzemelerinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktır.

33 Yıllık dürüst hizmet anlayışı ve duyulan güven, müşterilerimizin memnuniyetine dönük çözüm üretimi,

Yenilik ve gelişmelere açık açık yönelen çalışkan güvenilir ve hızlı personel yapısı, paylaşılan hedeflere ulaştıracak ekip çalışması başarıyı getiren farklarımızdan birkaçı